Kominki Kupczak to firma z doświadczeniem i niezbędną wiedzą z zakresu montażu kominków. Nasz zespół wykwalifikowanych fachowców zapewnia doradztwo w zakresie doboru wkładu kominkowego jak również projektu obudowy kominka współgrającej z otoczeniem.

Kompleksowa oferta firmy obejmująca zakup wkładu, wykonanie przyłącza, jak również instalację i wykonanie obudowy kominka sprawia, iż Kominki Kupczak są firmą godną polecenia. Elastyczność względem terminu montażu, jak i miejsca instalacji pozwala pozyskać klientów z kraju i zagranicy.

Siedzibą naszej firmy jest Bielsko-Biała. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz prywatnych. W ofercie dostępne są standardowe kominki z obudową jak również przyjmowane są zamówienia indywidualne wymagające projektu i szerszego zakresu prac. Dzięki współpracy z dostawcami cenionych na rynku wkładów oraz elementów wykończeniowych Kominki Kupczak może zaproponować atrakcyjne ceny i najwyższą jakość usług oraz wyrobów.

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju jak i za granicą, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zapewniamy dojazd we wskazaną lokalizację we wspólnie uzgodnionym terminie. Wszystkie obudowy kominkowe posiadają niezbędne atesty i certyfikaty jakości, bezpieczeństwa, wykonywane są ze sprawdzonych materiałów gwarantujących komfortowe użytkowanie.